Cseri kutyus új élete
2025.07.27.
"Tisztelt Noé állatotthon!
Eltelt már 3 hónap, Cseri kutyus nagyon jól érzi magát nálunk. Sokat tanultunk egymástól. Mi megtanultuk, hogy mikor, mivel, mit jelez, hogy mit szeretne.
Ő is tudja már, hogy mikor van játék idő, pihenő, juti falat, séta, vacsi, alvás. Eleinte nem tudtuk, hogy mennyi adag vacsit eszik,3 este kevés volt neki, azóta rendesen eszik. Le is adott 1 kg=ot, sokkal jobban szaladgál, nem is horkol már olyan hangosan.
Szeret sokat kint lenni a kertben. A másik kutyival is jól elvan, minden hová követi, ha nincs nálunk a Bodza egy ideig keresi. Amikor hozzuk haza a Bodzát akkor már alig várja, hogy kivegyük a kocsiből és játszhassanak együtt!
Amikor elmegyünk a férjemmel valahova a fiam vígyázz rá, eleinte sírdogált utánunk, de most már azt is abba hagyta! Most csak ennyit tudtam írni rólunk, nagyon jól éreztük magunkat együtt, pláne hogy látjuk hogy napról napra boldogabb Cseri velünk 😊! "



A Tetszik gomb eléréséhez sütik engedélyezése szükséges.
Megosztom a Facebookon